Rocketman ile Elton John Yeniden KüçükÇiftlik Park’ta!

2011 yılında dünya turnesi kapsamında İstanbul’daki ilk ve son konserini KüçükÇiftlik Park sahnesinde veren müziğin şövalyesi Elton John, şimdi de beyazperdede İstanbullular ile buluşuyor. URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleştirilen KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda 31 Ağustos Salı akşamı Rocketman gösteriliyor.

2019 yapımı Rocketman, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan iş birliği sürecini konu alıyor. Dexter Fletcher’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünü “Kingsman” serisiyle tanınan genç oyuncu Taron Egerton üstleniyor.

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de her Salı gerçekleşen ve film gösterimlerinin yanı sıra film konseptine uygun DJ performansından mini konserlere kadar farklı içeriklerin de yer aldığı KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması kapsamında, 31 Ağustos akşamı film gösterimi öncesinde misafirler eğlenceye bağımsız müziğin öncü isimlerinden Hakan Tamar ile başlayacak. Son dönemde yapımcı kimliğiyle de adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve değişik müzik türlerinde pek çok single-albüm yayınlamış olan Tamar, birbirinden özel şarkıların yer aldığı playlist’i ile yemyeşil huzurlu bahçe ortamında başlayacak günün DJ kabininde yer alacak.

Tüm hijyen önlemleri alındı

Pandeminin başından itibaren aldığı koronavirüs tedbirlerini hassasiyetle uygulamaya devam eden KüçükÇiftlik Park, sinema tutkunlarını pandemi şartlarına uygun olarak sınırlı sayıda kapasite ile ağırlayacak. Online biletleme sisteminin kullanılacağı etkinliklerde misafirlerin ateş ölçümü yapılarak alana alınacak, ortak alanların hijyeni en üst düzeyde sağlanacak.

Filmin künyesi:

Yönetmen: Dexter Fletcher
Yapımcı: Adam Bohling, David Furnish, David ReidMatthew Vaughn
Yazan: Lee Hall
Oyuncular: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden
Dil: İngilizce, Türkçe alt yazılı
Yapım: UK, USA, Canada, 2019
Süre: 121 dakika
Music: Matthew Margeson
15+, Cinsellik veya Çıplaklık Unsurları İçerir, Olumsuz İçerik

KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması Takvimi

7 Eylül Salı Kelebekler

14 Eylül Salı Söz Senettir

21 Eylül Salı Caphernaum

28 Eylül Salı Ahlat Ağacı

5 Ekim Salı Lux Aeterna

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*